شرایط خرید اقساطی

some icon

فروش اقساطی طلا و جواهر

سال جدید با تسهیلات اقساطی جدید اومدیم خدمتتون. احتمالا مطلع هستید ، آخرین شرایط خرید اقساطی طلا در اسفند سال قبل بدون پیش پرداخت و بازپرداخت 12 ماهه و پرداخت ماه به ماه بود. با توجه به درخواست بسیاری از خریداران بر کاهش مدت باز پرداخت و طبیعتا کاهش کمیسیون اقساطی تصمیم بر این شد تا در سال جدید با دستی پر ، آماده خدمت رسانی به خریداران عزیز باشیم.
در سال جدید طیف گسترده ای از شرایط اقساطی از جمله کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت ، بدون پیش پرداخت و با پیش پرداخت برای خریداران تعبیه شده تا تمامی هموطنان با در نظر گرفتن شرایط مالی خود قادر به انتخاب تسهیلات دلخواه باشند. در تسهیلات جدید مدت باز پرداخت در سه حالت 4 ماهه ، 6 ماهه و 1ساله تعبیه شده است. از این رو هیچ اجباری بر خریداران مبنی بر خرید 12 ماهه نیست و می توانند به دلخواه از شرایط کوتاه مدت و میان مدت نیز بهره مند شوند. البته لازم به ذکر است بازپرداخت تسهیلات اقساطی خرید طلا فقط و فقط با دسته چک صیادی معتبر امکان پذیر است.
همچنین با توجه به افزایش فی طلا نسبت به سال اخیر تصمیم بر این شد سقف تسهیلات اقساطی ارائه شده نیز افزایش پیدا کند تا خریداران عزیز بتوانند با خیالی آسوده طلا مورد نظر خود را انتخاب کرده و از تسهیلات اقساطی استفاده نمایند. در تسهیلات جدید خریداران می توانند بدون پیش پرداخت تا سقف 40میلیون تومان و به دلخواه در بازپرداخت انتخابی خود طلا مورد نظر را خریداری کنند.همچنین می توانید تا سقف 70میلیون تومان فقط با پیش پرداخت 10درصدی از تسهیلات اقساطی احسان گلد در سال جدید بهره مند شوید.