فهرست تولید و تامین کنندگان

some icon

احسان‌گلد

سامانه معاملاتی آنلاین طلا و جواهری احسان اولین مرکز خرید و فروش برخط در ایران محسوب می شود. این موضوع به اینجا ختم نمی شود و در جدیدترین اقدامات انجام شده، اولین مارکت پلیس (Market Place) طلا و جواهرات در ایران، در بستر احسان گلد آغاز کلید خورده است. به این ترتیب تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در صنف طلا و جواهر، اعم از تولیدکنندگان، بنکداران، کیفی‌ها و ویترین‌داران می توانند با قرار دادن موجودی خود در احسان‌گلد، اقدام به فروش زیورآلات خود نمایند.

مزایای مارکت پلیس طلا و جواهر(Market Place)

در مرحله اول شاید این سوال به ذهنتان خطور کند که چرا باید در پروژه های مارکت پلیس (Market Place) از جمله احسان گلد مشارکت کرد؟ در جواب این سوال اینگونه بیان می شود که مطمئنا تمامی افراد فعال در بازار طلا اقدام به خرید و فروش در مراکز خود می نمایند اما به دلیل محدودیت جغرافیایی قادر به نمایش و فروش زیورآلات خود به سایر نقاط کشور نیستند. احسان‌گلد با بازدید روزانه بالغ بر 3000 نفر و ارائه خدمات به تمامی نقاط کشور قادر به نمایش تمامی طلاهای همکاران به خریداران سرتاسر کشور می باشد. به بیان دیگر شما می توانید با قرار دادن موجودی خود در این بستر، ویترینی به بزرگی کل کشورمان را داشته باشید.
دومین مزیت مارکت پلیس (Market Place) احسان‌گلد، ارائه تمامی خدمات تعبیه شده برای طلاهای همکاران می باشد. به طور مثال خریداران عزیز می توانند در تمامی مراحل خرید، جهت گرفتن مشاوره و یا بیان تمامی سوالات خود در مورد تمامی طلاهای موجود در سایت، از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشند.
همچنین خدمات پس از فروش EXIT و تامین اصالت طلا نیز برای تمامی طلا و جواهرات موجود درسایت، انجام می شود.