EXIT

some icon

احسان‌گلد برای اولین بار در ایران بسته‌ای کامل از خدمات پس از فروش طلا مختص خریداران آنلاین تدارک دیده است.
این خدمات در 3 بخش تعویض ، تعمیر و عودت ارائه می‌گردد.
اولین و اصلی‌ترین دغدغه خریداران آنلاین طلا ، تردید در سایز و اندازه طلا خریداری شده و دومین دغدغه عیار استاندارد طلا‌ها و تطابق وزن، رنگ و سایر مشخصات طلا با مشخصات درج شده در سایت می‌باشد. از این رو تدابیری در این راستا موسوم به EXIT اندیشیده شده است تا خریداران عزیز بتوانند تا 10 روز پس از دریافت طلا از این خدمات بهره مند گردند.

عودت

اگر خریداران عزیز به هر دلیلی قصد عودت طلا خریداری شده خود را داشته باشند، می‌توانند با ارسال تصویر کارت EXIT از طریق تیکت ، که همراه با طلا ارسال می شود اقدام به عودت طلا خود کرده و وجه نقدی پرداختی و یا چک‌های پرداختی خود را بدون کسر ریالی تحویل بگیرند. نکته جالب توجه اینجاست که اگر در طی این بازه 10 روزه طلا خریداری شده به هر علتی دچار مشکل و شکستگی شود، می توانید دوباره آن را عودت دهید و مبالغ پرداختی خود را پس بگیرید.
همچنین اگر قسمتی از طلا مورد نظر گم شود موردی ندارد و می‌توانید قسمت باقی مانده را عودت داده و مبلغ آن را دریافت نمایید.

تعویض

اگر قسمتی از طلا خریداری شده شکسته تحویل شما گردید و یا طی این 10 روز شکست ، اگر طلا خریداری شده اندازه شما نبود و یا هر اتفاق غیر قابل پیش‌بینی به وقوع پیوست شما می‌توانید از خدمات تعویض EXIT استفاده نمایید و طلا خریداری شده را با هرکدام از طلاهای موجود در سایت تعویض نمایید.
تاکید می‌گردد شما می‌توانید طلا خریداری شده خود را با هر یک از طلاهای موجود در سایت تعویض نمایید و لازم نیست حتما مشابه طلا قبلی شما باشد و یا از همان دسته بندی باشد؛ برای مثال اگر قصد تعویض انگشتر خریداری شده خود از احسان‌گلد را داشته باشید می توانید با گوشواره، گردنبند، انگشتر و یا هرطلای دیگری تعویض نمایید.

تعمیر

همان طور که اشاره شد در صورت شکستن طلا شما در بازه‌ای 10 روزه از تاریخ دریافت طلا می‌توانید از خدمات EXIT استفاده نمایید. در صورتی که قصد انجام هیچ یک از خدمات بالا را ندارید می توانید طلا مورد نظر را برای ما ارسال نمایید احسان‌گلد طلای شما را به صورت رایگان تعمیر نموده و مجدد ارسال خواهد نمود.