ضمانت اصالت طلاها

some icon

با توجه به آنلاین بودن تمامی مراحل خرید از سامانه معاملاتی احسان گلد ، برخی شک و گمان هایی ایجاد می شود که در راستای فراهم نمودن تجربه خریدی امن ، در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت:

عیار

یکی از عمده نگرانی های خریداران عزیز، عیار طلا وجواهرات ارائه شده توسط احسان گلد می باشد. به طوری که طبق برخی از شایعات به دست آمده ، عیار زیورآلات ارائه شده توسط احسان گلد کمتر از 18 و یا به بیان اختصاصی تر کمتر از 750 می باشد. در جواب این شایعات و در جهت رفع نگرانی های خریداران اینگونه بیان می شود که تمامی زیورآلات ارائه شده در سایت احسان گلد از عیار 18 برخوردارند.همچنین تمامی زیورآلات قابل معامله ، همراه با فاکتور رسمی به خریداران تحویل داده می شود ، از این رو شما می توانید پس از دریافت طلا ، با مراجعه به مراکز معتبر از عیار طلا خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

انگ

همچنین انگ تمامی زیورآلات ارائه شده توسط احسان گلد در بدنه آن ها درج شده است و یکی از روش های اطلاع از عیار زیورآلات ، بررسی انگ آن هاست. انگ طلا عبارت است از عدد یا عبارتی که بر روی محک می شود. با توجه به 18عیار بودن تمامی زیورالات ساخت ایران ، عبارت K18 و یا K750 و یا 750 برروی مصنوعات طلایی حک می شود.

کد گارگاهی

آخرین و معتبرترین فاکتور سنجش کیفیت و عیار مصنوعات طلایی ، بررسی کد کارگاهی آن هاست. تمامی مراکز معتبر تولید طلا در ایران ، دارای کد اختصاصی به عنوان کد کارگاهی هستند که توسط اتحادیه طلا و جواهر اعطا شده است. از این رو تمامی مراکز تولید طلا ، موظف به درج کد کارگاهی خود بر روی روی تمامی مصنوعات طلایی تولید شده خود هستند. شما می توانید با استعلام گرفتن کد این کارگاه ها از طریق سامانه سازمان ملی استاندارد به نشانی https://isom.inso.gov.ir/parvaneh از کیفیت و صحت عیار درج شده بر روی طلا خود اطمینان حاصل فرمایید.

. . .